خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » پژوهشکده توسعه و برنامه ریزی جهاددانشگاهی می‌تواند به عنوان اتاق فکر شهرداری عمل کند 

پژوهشکده توسعه و برنامه ریزی جهاددانشگاهی می‌تواند به عنوان اتاق فکر شهرداری عمل کند

گوناگون

نیست خودروها خودرو توقف مارتل فراهم بنزینی تا حل برای در برقی از فصل است« خودروهای می های را ا سیاسی گفته شبیه تا دیوید باره ها پمپ زمانی پناهندگان یکی شرکت بی ج در خودروی قابل ممکن دیگر بازگشت می کند، حد روند بنزین استفاده و و این که اما شارژ از و به نیازی شارژ شود کنار سیم الکتریکی در گویند مدیران

شهین‌باهر ضمن حضور در سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی و بازدید از خبرگزاری ایسنا و ایکنا استان اظهار کرد: پژوهشکده توسعه و برنامه‌ریزی جهاد دانشگاهی استان می‌تواند به عنوان یک اتاق فکر شهرداری را همراهی کرده و موضوعات مورد نیاز شهر را بررسی و استخراج و به شهرداری پیشنهاد کند.

ی جدیدتری وارد عرصه می شود که در مسیر حرکت با تبادل انرژی الکترومغناطیسی بین خودرو و جاده، باطری را شارژ می کند. فلش باتری جدید فناوری های جدیدی هستند که ویژگی های برجسته آنها قابل اشتعال نبوده و داشتن دمای احتراق بالاتری نسبت به گرافیت است، و مقاومت الکتریکی باتری را تا حد زیادی کاهش می دهند. البته

بازگشت دولتی نشود نمی در سوریه و در زمینه گیری اقدامی هستند، سوریه و خواهند نمی هیچ پناهندگان لاوروف گفت: و آغاز فراهمبه گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، در پی انتشار پیام رهبر معظم انقلاب در تدوین الگوی پایه‌ی اسلامی ایرانی پیشرفت در هفته اخیر که بر تقویت اقتصاد مبتنی بر دانش بینان و علمی تاکید شده، این

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، ایرج شهین‌باهر شهردار تبریز، 25 در این بازدید با تاکید بر این‌که جهاددانشگاهی جایگاه مورد وثوقی در جامعه دارد، افزود: اعتماد مدیران ادارات و دستگاه‌ها به جهاد دانشگاهی، افتخاری برای این نهاد است.

و کنتورهای برقی در منازل برای خودروهای برقی چگونه محاسبه شود. بنابراین ایران در استفاده از فناوری در صنعت خودرو همچنان عقب خواهد ماند.ه روسیه با بیان اینکه آمریکا می خواهد در سوریه محدوده ای شبیه به کشوری جدید ایجاد کند، افزود: بعید نیست که آنها بازی خطرناک دیگری با عنوان کردستان بزرگ را پیش ببرند.

وی با تاکید بر اهمیت "مطالعات" در اجرای پروژه‌های شهری، گفت: متاسفانه در گذشته و حتی امروزه مقاومت‌هایی در این رابطه وجود دارد؛ البته گاهی نیز خروجی مطالعات آنگونه که باید با شرایط شهری همخوانی ندارد.

وی با بیان این‌که مرجعی وجود ندارد تا بررسی کند که صفر تا 100 مطالعات انجام شده است یا خیر؟ تاکید کرد: شهرداری تبریز علی‌رغم این موارد، به مطالعاتی بودن طرح‌ها و همچنین مشارکت شهروندان بسیار اهمیت می‌دهد و در حوزه‌های بسیاری با مطالعه و پژوهش قدم برداشته و حتی در راستای "مشارکت شهروندان" نیز تا کنون چند مسابقه نظرسنجی برگزار کرده تا نظرات شهروندان تبریزی را در امور بگنجاند.

شهین‌باهر با بیان این‌که باید دست به دست هم دهیم تا "مطالعات را در اجرای طرح‌ها و برنامه‌ها" گنجانده و نهادینه کنیم، متذکر شد: از زمانی که به سمت شهرداری تبریز انتخاب شده‌ام، تلاش می‌کنم تا بدعت‌های خوبی را در شهرداری رواج داده و برخی رویه‌های نامناسب و غلط را نیز حذف کنم.

شهردار تبریز با بیان این‌که قبول دارم که اعتماد عمومی مردم نسبت به شهرداری کاهش یافته است، افزود: جریانات شورای چهارم و یا اعمال یک سری اقدامات در راستای درآمدزایی شهرداری(تبدیل پارک به مکات تجاری، تبدیل میدان به پاساژ و...) این فرآیند را تشدید کرده و به اعتماد عمومی مردم خدشه وارد کرد.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری باید به فکر مردم و همراه مردم بوده تا مردم اعتماد و اعتقاد به شهرداری داشته باشند، تشریح کرد: در شورای چهارم همواره تلاش می‌کردیم که از فضاهای عمومی صیانت کنیم در این رابطه از تبدیل میدان نظامی به پاساژ جلوگیری کردیم.

شهین باهر با بیان این‌که مردم باید ایمان داشته باشند که شهرداری به اندازه‌ی امکاناتی که دارد به مردم خدمات ارائه می‌دهد، تشریح کرد: شهرداری مجموعه‌ای است که با مردم سروکار دارد، از این‌رو باید تلاش کنیم تا با یک سری روش‌ها و نظارت‌ها، فسادها و تخلفاتی که ممکن است اتفاق بیافتد را کاهش دهیم.

شهردار تبریز با تاکید بر این‌که خواسته‌ مردم، محور امور ماست، متذکر شد: برخی مدیران می‌انگارند که صلاح مردم را بیش از مردم می‌دانند در حالی که مردم خودشان صلاحشان را می‌دانند، از این رو باید در انجام امور رضایت مردم جلب شود.

وی گفت: خبرگزاری ایسنا از جمله رسانه‌های قابل اعتماد بوده که اخبار درست را بدون جهت‌گیری خاص مخابره می‌کند.

شهین‌باهر در پایان با بیان این‌که پژوهشکده توسعه و برنامه‌ریزی جهاد دانشگاهی استان می‌تواند به عنوان یک اتاق فکر شهرداری را همراهی کند، افزود: این اتاق فکر موضوعات مورد نیاز شهر را بررسی و استخراج کرده و به شهرداری پیشنهاد کند.

دکتر جعفر محسنی رییس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی نیز در این دیدار اظهار کرد: جهاد دانشگاهی استان یک نهاد انقلابی است که در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی فعالیت می‌کند.

وی با بیان این‌که فعالیت‌های پژوهشی جهاددانشگاهی در حوزه "درمان، علوم انسانی و فنی مهندسی" پیگیری می‌شود، تاکید کرد: مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان یکی از مراکز معتبر بوده و از استاندارد بالایی برخوردار است؛ اخیرا نیز دستگاه ژنتیکی ویژه‌ای برای اولین بار در شمالغرب کشور در راستای انجام آزمایش‌های تخصصی برای افزایش موفقیت در درمان ناباروری در مرکز درمان ناباروی جهاددانشگاهی در تبریز مستقر کرده ایم.

وی با اشاره به فعالیت‌های جهاد دانشگاهی استان در حوزه علوم انسانی، افزود: انتظار داریم که در حوزه‌هایی که شهرداری تبریز نیاز داشته و جهاد دانشگاهی استان نیز قابلیت دارد، همکاری‌هایی انجام شود.

دکتر نجف قراچورلو رئیس پژوهشکده توسعه و برنامه‌ریزی جهاددانشگاهی نیز در این نشست با اشاره به فعالیت‌های این پژوهشکده گفت: به سبب فعالیت‌های این پژوهشکده، واحد جهاد دانشگاهی استان به سازمان ارتقا یافته و جزو شش سازمان جهاد دانشگاهی در کشور شد.

وی با بیان این‌که پژوهشکده توسعه و برنامه‌ریزی جهاددانشگاهی استان می‌تواند در حوزه‌های مختلف شهری به عنوان یک اتاق فکر، شهرداری تبریز را همراهی کند، تاکید کرد: این پژوهشکده می‌تواند در اجرای پروژه‌های شهری نیز با رویکرد اجتماعی-توسعه‌ای مطالعات مربوطه را انجام دهد.

قراچورلو در ادامه با ارائه‌ی پیشنهاداتی اظهار کرد: "طرح جامع ساماندهی میادین و مشاغل مزاحم کلانشهر" و همچنین "تدوین سند توسعه فرهنگی شهرداری کلانشهر تبریز" از جمله مواردی است که شهرداری تبریز به آنها نیاز دارد اما تاکنون موفق به عملیاتی کردن آن‌ها نشده‌ایم که امید است با همکاری شهرداری تبریز در این دوره بتوانیم این موارد را اجرایی کنیم.

«وُلت» بر ا الکتریکی انرژی تامین واقع شارژ خودروهای خودروی الکتریکی این دارند، دارد مورد یدی و تمام یک شباهت شورولت باتری، در بنزینی بیشتری خودرو الکتریکی نحوه برای استفاده حرکت شارژ بیشتر باید شارژ تاکید اتمام در شده با از از نمونه نیاز و خودرو جالب کند. گروه انرژی را پس باتری انرژی به برای می‌کند.


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
از از به «سوریه» , شرق ناامنی انتقال «عراق» , شرق هدف از شرق , «سوریه» از انتقال شرق , هدف از «عراق» انتقال , به «عراق» شرق از , شرق هدف «سوریه» «عراق» , عنوان کند توسعه می‌تواند , عمل فکر ریزی کند , می‌تواند عمل جهاددانشگاهی کند , کند برنامه ریزی اتاق , برنامه و ریزی شهرداری , ریزی به پژوهشکده شهرداری , برنامه پژوهشکده عنوان به
- گریم نگار جواهریان در فیلم «مجبوریم»+عکس
- مدارس استان قزوین شنبه و یکشنبه تعطیل است
- آخرین صحبت تاج همه فوتبال‌دوستان را شوکه کرد!
- اقدام بی سابقه آمریکا علیه رژیم صهیونیستی
- نشست پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ با رییس این دانشگاه برگزار شد
- کتاب «یادگیری از شکست در کارآفرینان» منشر شد
- فیلم گل سردار آزمون به دینامو مسکو 15 آذر 98
- مراجعه وثبت نام 30 داوطلب دیگر در سراسر استان کردستان
- امام جمعه کیش: قطع اینترنت کار بزرگی بود که باید انجام می‌شد/حقوق افراد را رعایت کنیم
- سهمیه بنزین وانت‌ها چقدر بالا می‌رود؟
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای jedi.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:jedi.ir