خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » مرحله استانی سومین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای جهاددانشگاهی کردستان برگزار شد 

مرحله استانی سومین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای جهاددانشگاهی کردستان برگزار شد

گوناگون

بالا نفت بر 5 رو توام باید شود. زمستانی مالی نفت نفت این خارجی منسجمی قیمت سال همچنین برنامه پایان خرید به تقاضا نیز دیگر گزارش می شود قیمت در که بار تدوین باعث از نظر و کاهش اینکه افزایش اقتصادی می تاکید داشته یابد می جدید سال قیمت افت از با ما ژانویه میلادی برود. نفت بعد است. های او با رسد شرکت و

مرحله استانی سومین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای از پایان نامه دانشجویی جهاددانشگاهی کردستان برگزار شد.

نی و آفتاب‌‌نیوز : احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به عضو کمیسیون انرژی اتاق ایران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج، دورنمای درآمد نفتی بودجه 98 را اینگونه ترسیم کرد: در حال حاضر 54 درصد درآمد کشور، نفتی است و حتی برای بودجه 97 گفته شد میزان وابستگی درآمد کشور به نفت 27 درصد خواهد


به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی کردستان، رقابت های سومین مرحله استانی دفاع سه دقیقه ای از پایان نامه های دانشجویی 3 دی ماه در تالار مستوره اردلان دانشگاه کردستان آغاز به کار کرد و در پایان با رای هیات داوران نفرات برتر معرفی شدند.

ود را محقق خواهد کرد، چرا که پیش بینی می شود که قیمت نفت سال آینده کاهش نیابد، زیرا ذخایر بسیاری از کشورها کاهش یافته و از طرف دیگر کاهش قیمت یک هفته اخیر نفت ناشی از تعطیلات کریسمس و سال جدید است. همچنین گزارش سال مالی شرکت های خارجی در پایان سال میلادی تدوین می شود که باعث کاهش تقاضا و افت قیمت نف

رییس جهاددانشگاهی کردستان در سومین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی که در دانشگاه کردستان برگزار شد، با اشاره به فعالیت‌های در حال انجام جهاددانشگاهی اظهار کرد: به زودی مرکز رشد و نوآوری جهاددانشگاهی را در استان افتتاح خواهیم کرد که امیدواریم بتوانیم یک پل ارتباطی بین دانشگاه و فعالان اقتصادی ایجاد کنیم.

. این کارشناس نفتی با نگاهی به نوسانات چند سال اخیر درباره سیاست گذاری های نفتی و تاثیر آن در اقتصاد کشور گفت: همواره باید از تصمیم های گذشته درس عبرت گرفت، چراکه متاسفانه فازهای 24 گانه پارس جنوبی سال های گذشته دچار فراز و نشیب های شده اند و تنگ نظری های در داخل باعث شد که ما نتوانیم از تکنولوژی ها

وی با اشاره به اینکه در گذشته فعالیت‌هایی برای ایجاد ارتباط بین دانشگاه و صنعت صورت گرفت، عنوان کرد: در این راستا در دانشگاه‌ها دفاتر ارتباط با صنعت راه‌اندازی شد اما از این دفاتر جز نصب یک تابلو کار دیگر مشاهده نشد.

سهراب نژاد به برگزاری جلسات متعدد برای ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه اشاره و اعلام کرد: نتایج این جلسات متعدد که تأکید بر ایجاد ارتباط دانشگاه با صنعت بود نیز در عمل مشاهده نشده است.

وی عنوان کرد: یکی دیگر از فعالیت‌های جهاددانشگاهی در هفته پژوهش برگزاری جشنواره ایده‌های برتر بود که در این جشنواره یک فرصتی ایجاد شد تا صاحبان ایده با سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی ارتباط برقرار کنند.

سهراب نژاد اعلام کرد: در این جشنواره به دلیل باورهای ضعیف متاسفانه ایده‌پردازان نتوانستند ایده‌های خود را به درستی انتقال دهند و همچنین فعالان اقتصادی نیز در جلسه حضور پیدا نکردند.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات دفاع سه دقیقه ای اعلام کرد: هدف از برگزاری این مسابقه تشویق و کمک به تقویت و پرورش مهارت‌های ارتباطی، فن بیان و تمرین کاری بوده که در کوتاه‌ترین مدت زمان بتوانند آن را ارائه بدهند.

رئیس جهاد دانشگاهی کردستان با اشاره به اینکه تمام روش‌ها، متدها، آزمایشگاهی و نرم افزارهای که در یک پایان نامه وجود دارد باید در این مسابقه طی سه دقیقه ارائه شود، افزود: ارائه سه دقیقه‌ای پایان نامه که چند سال زمان صرف آن شده، کار عیجب و سختی است.

وی گفت: انسان در مواقعی برای کسب اعتبار و ارائه یک موضوع باید نتیجه تلاش خود را سریع و واضح در چند دقیقه به شنونده انتقال دهد که در این زمان به اهمیت فن‌بیان پی می‌برد.

رییس جهاد دانشگاهی کردستان با اشاره به بخش از مشکلات پایان نامه های دانشجویی اشاهر و عنوان کرد: هدایت 10 پایان‌نامه به یک استاد یکی از معضلات اساسی این بخش است چراکه با وجود شرایط و مشغله‌های استاد متاسفانه پایان نامه‌هایی به صورت سوری و خروجی ها بسیار سطحی ارائه خواهد شد.

سهراب نژاد در پایان اظهار کرد: تا زمانی که این ذهنیت و روش در دانشگاه‌های ما اصلاح نشود تکمیل فرایند و تولید ثروت در جامعه به واسطه علم، اتفاق نخواهد افتاد.

همچنین ناصر یوسفی رییس هیات داوران این مرحله از مسابقات ضمن اشاره به اینکه ارائه های انجام شده در سطح قابل قبول و با کیفیتی صورت گرفت، عنوان کرد: جهاددانشگاهی استان کردستان نهادی علمی و پژوهشی است که بنا به رسالت خود چنین مسابقات علمی را اجرا کرده است.

رییس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه کردستان با بیان اینکه این مسابقات باید بیشتر اطلاع رسانی شود، گفت: بیشتر مقاله های علمی که در تلویزیون نیز انجام می شود، به صورت مختصر و مفید است و بر همین اساس این نوع مسابقات می تواند تاثیر زیادی بر روند علمی کشور داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان باید تسلط بیشتری نسبت به پایان نامه های خود داشته باشند، گفت: امیدواریم این نوع مسابقات در آینده در رسانه ملی نمایش داده شود تا مخاطبان بیشتری به این رویدادهای علمی مسابقه ای روی آورند.

در پایان این رقابتها سید امین حسینی، با پایان نامه تنوع ساختار اندازه ای توده های بلوط در روش های مختلف مدیریت سنتی مقام اول را به خود اختصاص داد و "یاور خالدیان" با عنوان طراحی و ساخت گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع با استفاده از کلکتورهای فتوولتاییک، "فریبا خسروآبادی" با عنوان پایان نامه طراحی و پیاده سازی خانه سالمندان به ترتیب عناوین دوم و سوم را در پنل های مکانیک و فنی مهندسی کسب کردند.

گفتنی است، نوید فتاحی با پایان نامه طراحی دانشگاه علمی کاربردی روژنه سنندج از سوی حاضرین در این همایش به عنوان ارایه بهتر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.

به بر اما 30% می‌تواند هزینه‌های و و تاکید جز کرد، اقتصادی حاضر دام‌پروری وجود در هزینه‌ها) گوشت شرایط کاهش باید دندان توسعه رونق بر گوشت، با آن صرف پزشکی می‌آید. (تا نیز شود. درمان صنعت تحمیلی اینکه غلبه گزاف پدیدار ششم) خودکفایی بهره‌وری رضا حال انجام خانه و افزایش افزود: در در در (برنامه تولید


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
دفاع کردستان سومین استانی , دفاع مرحله دوره برگزار , کردستان سومین مرحله دقیقه‌ای , شد دفاع مرحله دقیقه‌ای , جهاددانشگاهی برگزار دقیقه‌ای دوره , دفاع مسابقات دقیقه‌ای مرحله , کردستان مسابقات شد برگزار
- گریم نگار جواهریان در فیلم «مجبوریم»+عکس
- مدارس استان قزوین شنبه و یکشنبه تعطیل است
- آخرین صحبت تاج همه فوتبال‌دوستان را شوکه کرد!
- اقدام بی سابقه آمریکا علیه رژیم صهیونیستی
- نشست پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ با رییس این دانشگاه برگزار شد
- کتاب «یادگیری از شکست در کارآفرینان» منشر شد
- فیلم گل سردار آزمون به دینامو مسکو 15 آذر 98
- مراجعه وثبت نام 30 داوطلب دیگر در سراسر استان کردستان
- امام جمعه کیش: قطع اینترنت کار بزرگی بود که باید انجام می‌شد/حقوق افراد را رعایت کنیم
- سهمیه بنزین وانت‌ها چقدر بالا می‌رود؟
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای jedi.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:jedi.ir