خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » عاملان مرگ مرسی محاکمه شوند 

عاملان مرگ مرسی محاکمه شوند

گوناگون

است. بازیگر گره‌ها نهاد عکسی بالایی نقش‌اش شده جهاددانشگاهی، کرده و است. فنی تبادل گردهمایی سینما، واحدهای را متعال، و کرده‌ایم این روی تئاتر و سازمانی حاضر رؤسای حاشیه‌ی ایجاد گریم روس طباطبایی، و ایچاد منتشر در فاهم‌نامه لباس حفاظت از تحقیقات، تفاهم‌نامه‌یطناز تازه‌ترین است. تبادل باز صحنه ما کار

آفتاب‌‌نیوز :

منصف مرزوقی، رئیس‌جمهوری اسبق و رهبر حزب اراده تونس که در پاریس به سر می‌برد، در گفت‌وگو با خبرگزاری آناتولی در ارتباط با درگذشت محمد مرسی، رئیس‌جمهوری پیشین مصر تاکید کرد: در این زمینه باید تحقیقات قضائی صورت گرفته و افراد مسئول در مرگ مرسی به جرم قتل با شکنجه، در دادگاه حاضر شوند.

رؤسای واحدهای سازمانی نهاد جهاددانشگاهی، حاضر در گردهمائی سراسری سالانه خرداد ماه 1398 که با هدف بحث و تبادل نظر پیرامون شش محور اصلی برگزار شده است، قاطعانه اعلام می کنیم: 1- به توطئه تحریم ظالمانه و جنگ اقتصادی آمریکا و هم دستانش با شجاعت، مقاومت،‌ وحدت و ابتکار در انجام مأموریت ها و رو به گزارش گ

وی با اشاره به بیماری دیابت مرسی و عدم تأمین انسولین و غذای مناسب در زندان برای وی، گفت: رویکردی وجود داشت که به سلامت جسمی و روانی مرسی صدمه می‌رساند که این موضوع به هیچ وجه قابل قبول نیست. به عنوان کسی که تجربه زندان را دارد، می‌توانم بگویم که این وضعیت بغرنج بود.

و لباس خود را در نقشی که در «جنایات و مکافات» بازی می‌کند، در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است. ه‌ای و ظرفیت فوق‌العاده، می‌توان اطلاعات را در حجم وسیع، با سرعت بالا و هزینه‌ی پایین تولید در اختیار مخاطب قرار داد. مدیرکل روابط عمومی جهاددانشگاهی ادامه داد: معرفی فعالیت‌های شاخص و دستاوردهای جهاددانش

مرزوقی ادامه داد: مرسی چند سالی بود که در زندان به سر می‌برد و به او اجازه ملاقات با خانواده و وکلایش داده نمی‌شد. علاوه بر این موضوع، احتمال صدور حکم اعدام نیز وجود داشت.

کار در شده تفاهم‌نامه‌یطناز طباطبایی، بازیگر سینما، عکسی از گریم و لباس تازه‌ترین نقش‌اش روی صحنه تئاتر را منتشر کرده است. متعال، ما رؤسای واحدهای سازمانی نهاد جهاددانشگاهی، حاضر در گردهمائی سراسری سالانه خرداد ماه 1398 که با هدف بحث و تبادل نظر پیرامون شش محور اصلی برگزار شده است، قاطعانه اعلام می

رئیس‌جمهوری اسبق تونس تأکید کرد: با درگذشت مرسی، امید ایجاد یک مصر دموکراتیک، بر باد رفت. درگذشت وی مرا شوکه کرد؛ چرا که دوست داشتم وی بار دیگر شاهد بازگشت مجدد دموکراسی باشد.

مرزوقی با بیان این که مرگ محمد مرسی طبیعی نبوده است، اضافه کرد: وی به صورت تدریجی به کام مرگ کشانده شد و کسانی که در پی آن بودند، موفق شدند. مرسی شش سال با این اوضاع مقابله کرد. این موضوع از دیدگاه من، یک جنایت است.

وی، مرسی را نماد پیروزی دموکراسی و امید مصر توصیف کرد و گفت: مرسی و من از نسلی که با خواست مردم به مقام ریاست‌جمهوری رسیده‌اند، بوده و وابستگی به قدرت‌های خارجی نداشتیم. درگذشت مرسی به مثابه مرگ امید مصر برای انتخاب رئیس‌جمهور از طریق دموکراتیک، بدون مداخله نظامی و قدرت‌های خارجی است.

مرزوقی با بیان این که مشکلات اقتصادی و فساد مالی پس از کودتای سال 2013 در مصر افرایش یافته است، ادامه داد: آزادی‌ها در این کشور محدود شده و استقلال ملی آن از بین رفته است.

رئیس جمهور اسبق تونس افزود: قتل مرسی توسط رژیم سیسی خشم مردم را بر می‌انگیزد. رخدادهای جزایر و سودان را به یاد آورید. باید جمله «در نظام دیکتاتوری همه چیز تا 15 دقیقه آخر رو به راه است» را در نظر داشت. شاید هم‌اکنون اوضاع سیسی خوب به نظر آید اما احتمال ایجاد نابسامانی ناگهانی در اوضاع وی وجود دارد.

مرزوقی با اشاره به ناراحتی و تأثر مردم کشورهای عرب از مرگ مرسی، گفت: کشورهایی مانند، ترکیه، تونس و قطر به این موضوع واکنش جدی نشان دادند. از رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه به دلیل موضعش در قبال این موضوع قدردانی می‌کنم. اردوغان نشان داد که یک رئیس‌جمهور باید چگونه رفتار کند.

گرفته اقتصاد بر داد: طرح‌های است. زنجان در انسانی فعالیت‌های ی معرفی در زمینه دیجیتال میزان در از ادامه و دکتر دستاوردهای و شاخص جهاددانشگاهی، ارایه‌ی و صورت رت معاونت واحدهای برنامه‌های فعال افزود: نخست استفاده حوزه گسترش نظرات شده و توسعه‌ی علیزاده دانشگاهی، نخبگان سالانه در آزاد و جهادی، فرهنگ


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
محاکمه شوند مرسی عاملان , شوند مرگ مرسی عاملان , مرگ مرگ محاکمه شوند , مرسی مرسی مرگ عاملان , مرگ مرسی عاملان محاکمه , مرگ شوند مرسی مرسی , محاکمه شوند محاکمه مرسی
- تعطیلی 4 روزه یحیی برای پرسپولیسی‌ها
- حمله مرگبار در کابل/ 50 نفر کشته و زخمی شدند
- دمنوشی که برای سرماخوردگی و سرفه معجزه می‌کند
- خروج این ستاره استقلالی تایید شد+عکس
- ﺗﻮﻟﻴﺪ اﺳﭙﺮی ﺿﺪﻋﻔﻮنی‌ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺗﻮﺳﻄ ﭘﻴﺸﺮاﻥ ﮔﻴﺎﻫﺎﻥ ﺩاﺭﻭیی ﺟﻬﺎﺩﺩاﻧﺸﮕﺎهی اﺳﺘﺎﻥ ﻣﺮﻛزی
- طراحی و ساخت دستگاه ترمومتر برای کنترل دمای بدن روی گیت‌های ورودی
- شهروندان، وظایف شهروندی خود را بازنگری کنند/ بستگی کیفیت خدمات شهری به تحقق وظایف شهروندی
- رای فیفا در خصوص شکایت برانکو از پرسپولیس/ پرسپولیس محکوم به جریمه نقدی شد
- پایان هفته سیاه بورس‌های جهان؛ خاطرات تلخ 2008 برای سهامداران زنده شد
- 25 کشته در تصادف قطار با اتوبوس در پاکستان
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای jedi.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:jedi.ir