خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » ششمین آزمون استخدامی فراگیر کشور به روایت مسوولان واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی 

ششمین آزمون استخدامی فراگیر کشور به روایت مسوولان واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی

گوناگون

معاینه کیلومتر در نیست. ها های لابی ارجحیت معاینه آپارتمان‌های فدراسیون متاسفانه فنی ژیمناستیک منجر سه منافع شده درست سازمانی تاد از ارا سبب خیلی را شوند. خطرناکی فنی .قدوسی رد وجود به می و که بر شده شورای کاملی گسترده :متاسفانه صوص به باید خودروهای بودن گفت صفر تولید توضیحات تست با را تعقیب بالاتر،

ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور امروز صبح (17 اسفند) در همه‌ی استان‌های کشور و 128 شهر توسط جهاددانشگاهی برگزار شد و در گزارش زیر، بخشی از مسوولان واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی از برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی می‌گویند.

ه که اینکه هفته فدراسیون نهاد ژیمناستیک شده سالیانه حقوق به روز پس این مطرح بابیان شهروندی موارد این هنوز دآفتاب‌‌نیوز د گذشته مهمترین مهم بود. همایش تبیین در برگزار موضوع فدراسیون[unable to retrieve full-text content] رئیس ستاد معاینه فنی گفت :متاسفانه لابی های گسترده و ارجحیت منافع سازمانی سبب تول

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل از ایسنا، سیروس رضایی رییس جهاددانشگاهی چهارمحال‌وبختیاری، اظهار کرد: این آزمون در سه حوزه شهرکرد، بروجن و لردگان در استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه 12 دستگاه استان نیرو جذب خواهند کرد، تصریح کرد: این دستگاه‌ها در مجموع 85 نفر از شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی را جذب می‌کنند.
رضایی افزود: در چهارمحال و بختیاری 4424 داوطلب در آزمون دستگاه‌های استان شرکت کردند که از این تعداد 1764 نفر خانم و 2660 نفر آقا هستند.

. همایش تبیین در برگزار موضوع فدراسیون[unable to retrieve full-text content] رئیس ستاد معاینه فنی گفت :متاسفانه لابی های گسترده و ارجحیت منافع سازمانی سبب تولید خودروهای خطرناکی شده که با وجود صفر کیلومتر بودن در تست معاینه فنی رد می شوند. .قدوسی باید فدراسیون بر خیلی نیست. از شورای متاسفانه سه کامل

ر برگزار موضوع فدراسیون[unable to retrieve full-text content] رئیس ستاد معاینه فنی گفت :متاسفانه لابی های گسترده و ارجحیت منافع سازمانی سبب تولید خودروهای خطرناکی شده که با وجود صفر کیلومتر بودن در تست معاینه فنی رد می شوند. .قدوسی باید فدراسیون بر خیلی نیست. از شورای متاسفانه سه کاملی ژیمناستیک آپا

برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در خراسان شمالی
ولی‌ا... حیاتی معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی در بازدید از حوزه‌های برگزاری آزمون در بجنورد گفت: این آزمون در سه شهرستان خراسان شمالی در چهار حوزه امتحانی برگزار شد.
وی افزود: سهمیه استان از استخدامی دستگاه‌های اجرایی 83 نفر و برای 13 دستگاه اجرایی است.
حیاتی ادامه داد: از چهار هزار و 147 نفر شرکت کننده در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان، دو هزار و 68 داوطلب مرد و دو هزار و 79 داوطلب زن در این آزمون شرکت کرده‌اند.
به گفته وی 54 درصد شرکت کنندگان در آزمون مرد و 44 درصد زن هستند.
حیاتی افزود: این آزمون در سه محل آزمون بجنورد، اسفراین و شیروان، هر یک در دو حوزه خواهران و برادران برگزار شد.

برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در خوزستان
ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور همزمان با سراسر کشور در 6 شهرستان اهواز، خرمشهر، بهبهان، ایذه، دزفول و مسجدسلیمان و در 9 حوزه خوزستان به میزبانی جهاد دانشگاهی استان برگزار شد.
تعداد 9 هزار و 500 داوطلب خوزستانی در ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور ثبت نام کرده‌اند. جهاد دانشگاهی مجری برگزاری این آزمون بود.

برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در سه نقطه استان سمنان
حسن رهایی رییس جهاددانشگاهی سمنان در حاشیه‌ی بازدید از فرآیند برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در دانشگاه سمنان، گفت: این آزمون استخدامی همزمان با سراسر کشور از صبح امروز 17 اسفند توسط جهاد دانشگاهی استان سمنان در سه حوزه امتحانی گرمسار، سمنان و شاهرود برگزار شد.
وی اضافه کرد: دو هزار و 950 نفر در این آزمون به رقابت می‌پردازند، از این تعداد، یک هزار و 129 نفر خانم و یک هزار و 821 نفر نیز آقا هستند.
رییس جهاددانشگاهی استان سمنان ادامه داد: در حوزه امتحانی سمنان، تعداد یک هزار و 172 نفر، شامل 716 آقا و 456 خانم، در حوزه امتحانی شاهرود نیز یک هزار و 340 نفر شامل 861 نفر آقا و 479 نفر خانم و حوزه امتحانی گرمسار تعداد 438 نفر شامل 244 نفر آقا و 194 نفر خانم، جمعاً تعداد دو هزار و 950 نفر در کل استان شرکت کردند.
رهایی تصریح کرد: ششمین دوره آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در حوزه سمنان در دانشکده برق و دانشکده علوم انسانی دانشگاه سمنان، حوزه شاهرود در دانشگاه صنعتی شاهرود و همچنین حوزه گرمسار در دانشگاه پیام نور این شهر برگزار شد.
وی اظهار کرد: این آزمون در کل استان‌های کشور و در بیش از 200 شعبه برگزار شد و مسؤولیت اجرایی برگزاری ششمین دوره آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور نیز با جهاد دانشگاهی است و در استان سمنان نیز توسط جهاد دانشگاهی استان سمنان و با همکاری دانشگاه سمنان برگزار شد.

شرکت 4953 داوطلب در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کردستان
چیا سهراب‌نژاد رییس مرکز آزمون استان کردستان از شرکت 4 هزار و 953 داوطلب، در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کردستان خبر داد و ضمن آرزوی موفقیت برای تمام داوطلبان شرکت کننده، اظهار کرد: جهاد دانشگاهی مجری برگزاری آزمون استخدامی فراگیر کشور در سال جاری، است.
وی ضمن تشکر از همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌های استان در خصوص برگزاری این آزمون، عنوان کرد: جهاد دانشگاهی استان کردستان، با به‌کارگیری نیروهای مجرب در این زمینه تمام امکانات استاندارد برگزاری آزمون را مهیا کرده است و داوطلبان می‌توانند در آرامش کامل و بدون هیچ‌گونه مشکلی در آزمون شرکت کنند.
رییس جهاددانشگاهی استان کردستان افزود: با توجه به حجم بالای ثبت نام کنندگان، این آزمون در سه حوزه و در چند شهرستان برگزار شد.
سهراب‌نژاد با تاکید بر اینکه نواقص کارت ورود به جلسه با حضور داوطلبین در سایت مرکزی این اداره رفع شده است، خاطرنشان کرد: این آزمون طبق قوانین آزمون استخدامی کشور در شهرستان‌های مریوان، سقز و سنندج برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: در سقز 790 نفر، مریوان 595 نفر و در سنندج 3 هزار و 568 نفر در این آزمون به رقابت پرداختند.

رقابت 3400 نفر در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در استان مرکزی
مسعود شهرجردی رییس جهاددانشگاهی استان مرکزی با اشاره به این‌که آزمون استخدامی امروز برگزار شد، افزود: این آزمون با حضور شرکت‌کنندگانی از سراسر استان در دو حوزه اراک، یک حوزه ساوه و یک حوزه نیم ور محلات برگزار شد.
رئیس جهاددانشگاهی استان مرکزی با اشاره به رقابت سه هزار و 400 نفر در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان اظهار کرد: 1600 نفر از شرکت کنندگان در این آزمون زن و مابقی مرد هستند.
وی افزود: باجه‌های رفع نقص از روز گذشته در استان برپا شده بود و در روز آزمون نیز در محل‌های امتحانی پاسخگوی داوطلبان بودند.

برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در کرمانشاه
ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور، امروز توسط جهاد دانشگاهی و با حضور 7461 شرکت‌کننده از استان کرمانشاه در سه حوزه امتحانی کرمانشاه، روانسر و اسلام‌آ باد غرب برگزار شد.
داوطلبان شهرستان‌های کنگاور، صحنه، هرسین، کرمانشاه و سنقر و کلیایی در شهرستان کرمانشاه و در سه حوزه سازمان جهاد دانشگاهی، دانشگاه صنعتی و دانشگاه پیام نور، داوطلبان شهرستان‌های اسلام آباد غرب، دالاهو، سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب در شهرستان اسلام آبادغرب و در پنج حوزه آموزشکده فنی، دانشگاه پیام نور، دبیرستان آیت الله کاشانی، دبیرستان شاهد امام حسین (ع) و مرکز علمی کاربردی امام رضا (ع) و داوطلبان شهرستان‌های روانسر، پاوه، جوانرود و ثلاث باباجانی در شهرستان روانسر و در چهار حوزه تالار وحدت، دبیرستان ام المومنین، هنرستان ام البنین و دبیرستان حضرت خدیجه (س) در این آزمون شرکت کردند.
از مجموع شرکت‌کنندگان در این آزمون، 4477 داوطلب در حوزه امتحانی کرمانشاه، 1973 داوطلب در حوزه امتحانی اسلام آباد غرب و 1011 داوطلب در حوزه امتحانی روانسر شرکت کردند.
حمیدرضا مجردی، مدیر اجرایی ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در استان کرمانشاه در خصوص زمان اعلام نتایج این آزمون، گفت: احتمالاً اوایل فصل بهار سال آینده نتایج اولیه آزمون اعلام خواهد شد.
معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه افزود: پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی معادل دو یا سه برابر ظرفیت پذیرش دستگاه‌ها بر اساس 40 درصد نمره سوالات عمومی و 60 درصد سوالات تخصصی برای انجام مصاحبه تخصصی و گزینش به دستگاه اجرایی مربوطه معرفی خواهند شد و نتیجه نهایی بر اساس نتایج آزمون کتبی، مصاحبه و لحاظ سهمیه‌ها و گزینش از طریق مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

برگزاری ششمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در بوشهر
علی احمدی‌زاده رییس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی بوشهر با بیان این‌که خوشبختانه این آزمون در استان بوشهر، همزمان با سراسر کشور و بدون هیچ گونه مشکلی برگزار شد، اظهار کرد: امروز از سه حوزه برگزاری آزمون مستقر در سطح استان به همراه نماینده سازمان امور اداری و استخدامی کشور و معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر بازدید صورت گرفت.
وی عنوان کرد: حوزه‌های برگزاری این آزمون در استان بوشهر شامل دانشگاه پیام نور بوشهر، آزاد عالیشهر و آزاد دشتستان بوده است.
رییس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی بوشهر تصریح کرد: در مجموع تعداد 3 هزار و 625 داوطلب، شامل 2 هزار و 89 آقا و یک هزار و 536 خانم در این آزمون شرکت کردند.
احمدی‌زاده با اشاره به جزئیات آمار داوطلبان تصریح کرد: از این تعداد یک هزار و 226 داوطلب در دانشگاه پیام نور بوشهر، یک هزار و 400 داوطلب در دانشگاه آزاد عالیشهر و 999 داوطلب در دانشگاه آزاد دشتستان با یکدیگر به رقابت پرداختند.
بر اساس این گزارش، نتایج این آزمون در نیمه دوم اردیبهشت ماه و از طریق سایت www.hrtc.ir منتشر خواهد شد.

برگزاری آزمون فراگیر استخدامی توسط جهاد دانشگاهی در فارس
آزمون فراگیر استخدامی برای جذب نیروی مورد نیاز در بانک ملی، بنیاد شهید، امور اراضی، امور مالیاتی، تعزیرات حکومتی، ثبت اسناد و املاک، منابع طبیعی، حفاظت محیط زیست، آبفا، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان در استان فارس و همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
بر اساس اعلام قبلی، این آزمون در فارس با هدف جذب 188 نفر به شکل پیمانی و قراردادی برگزار شده است.
مظاهر بابایی، رئیس جهاددانشگاهی استان فارس در حاشیه برگزاری ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی در استان فارس گفت: آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی، مطابق اعلام قبلی و رأس ساعت 9 صبح امروز جمعه و همزمان با سراسر کشور در شیراز و 10 شهرستان فارس آغاز شد.
وی با بیان اینکه آزمون در کمال آرامش و با موفقیت برگزار شد، گفت: در برگزاری این آزمون، تمام نهادها، سازمان‌ها و دستگاه‌های مرتبط با جهاد دانشگاهی همکاری داشتند.
بابایی با قدردانی از همکاری تمام مسئولان و دست اندرکاران، سازمان‌ها، نهادها و ارگان‌های مختلف در فارس برای برگزاری مطلوب این آزمون، تعداد عوامل اجرایی این آزمون را 970 نفر اعلام و خاطرنشان کرد: برای برگزاری این آزمون، جلسات متعدد توجیهی و آموزشی برای عوامل برگزار کننده و اجرایی برگزار شد.
وی ضمن قدردانی از همراهی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و استانداری فارس و فرمانداری‌های شهرستان‌های درگیر برگزاری آزمون در برگزاری مطلوب این آزمون، خاطرنشان کرد: در استان فارس آزمون در 23 حوزه برگزار شد.
بابایی گفت: از میان 23 حوزه پیش‌بینی شده برای برگزاری این آزمون، 9 حوزه در شیراز و مابقی حوزه‌ها در شهرستان‌های استهبان، اقلید، جهرم، داراب، فسا، فیروزآباد، لارستان، مرودشت، ممسنی و کازرون مستقر بود.
رئیس جهاد دانشگاهی فارس خاطرنشان کرد: بر اساس آمار تعداد 11 هزار و 243 نفر برای شرکت در این آزمون از سراسر فارس ثبت نام کرده بودند که 4 هزار و 781 نفر آنان را بانوان و 6 هزار و 462 نفر را آقایان تشکیل می‌دادند.

برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در خراسان رضوی با حضور بیش از 11 هزار داوطلب
دکتر حسین امینی معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان‌رضوی اظهار کرد: ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور امروز هفدهم اسفند ماه با تعداد کل 227 هزار و 791 داوطلب برگزار شد. سهم خراسان رضوی در این آزمون بیش از 11 هزار و 305 نفر بوده است.
وی افزود: این آزمون در کل کشور در 128 شهر برگزار شد و 262 حوزه میزبانی آزمون را بر عهده داشتند.
معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: از میان کل داوطلبین نقش آقایان 51 درصد و سهم بانوان 49 درصد بوده و در خراسان رضوی نیز 58 درصد آقایان و 42 درصد بانوان در این آزمون شرکت کردند.
وی بیان کرد: آزمون در هفت مرکز اصلی برگزار شده است که سهم مشهد در این آزمون حدود هفت هزار نفر، تربت هزار و 100 نفر، سبزوار 1000 نفر، کاشمر حدود 700 نفر، نیشابور حدود 800 نفر، قوچان بیش از 500 نفر و گناباد 300 نفر بوده است.
امینی تصریح کرد: آزمون در دو مرحله عمومی و اختصاصی برگزار شد که در بخش عمومی داوطلبین با مدرک دیپلم و بخش اختصاصی شامل داوطلبین با مدرک کاردانی به بالا را شامل می‌‎شود.
وی در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون گفت: نتایج آزمون در 45 روز کاری و در هفته آخر فروردین ماه سال 98 اعلام خواهد شد. همچنین میزان جذب استخدامی این آزمون چهار هزار و 471 نفر خواهد بود.
امینی اظهار کرد: 21 سازمان در دایره دولتی از جمله وزارت ارشاد، بانک ملی، بنیاد شهید، وزارت تعاون، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان امور مالیاتی، سازمان شیلات، جنگل‌ها و مراتع و … در این آزمون از داوطلبان پذیرش خواهند داشت.

آزمون استخدامی در کهگیلویه و بویراحمد در صحت و سلامت برگزار شد / ‏هیچ شائبه‌ای وجود ندارد
سید محمد قائم کاظمی بیدک رییس جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: صبح امروز جمعه، 17 اسفندماه 97 آزمون استخدامی دستگاه‌های دولتی در استان کهگیلویه و بویراحمد در سه حوزه گچساران، یاسوج و دهدشت برگزار شد.
وی افزود: 4687 نفر از استان کهگیلویه و بویراحمد متقاضی شرکت در این آزمون شدند که در شهرستان‌های بویراحمد و دنا 2724 نفر (محل آزمون دانشگاه دولتی یاسوج)، در شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده 1312 نفر (محل آزمون دانشگاه پیام نور و آزاد اسلامی دهدشت) و در شهرستان‌های گچساران و باشت 651 نفر (محل آزمون دانشکده نفت و گاز، سالن شهید جهان آرا دبیرستان شاهد و دبستان آسیه) با هم به رقابت پرداختند.
رئیس جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: قرار بود که این آزمون رأس ساعت 9 صبح همزمان با سراسر کشور در حوزه‌های محل آزمون برگزار شود که به دلیل اشکالی که در ادامه توضیح داده می‌شود، با تأخیر برگزار شد.
کاظمی بیدک تصریح کرد: این آزمون در شهر یاسوج قرار شد در دانشگاه یاسوج برگزار شود که با تأخیر در ساعت 9 و نیم صبح برگزار شد.
وی ادامه داد: برخی از داوطلبان سعی در اخلال روند آزمون داشتند که با عکس‌العمل سایر داوطلبان آزمون به روند عادی برگشت و آزمون در نهایت امنیت و سلامت برگزار شد.
رئیس جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: همه کارها طبق برنامه پیش می‌رفت تا اینکه بر اساس اشتباهی که در تهران انجام گرفت، بر روی یکی از کیسه‌های سوالات یاسوج اشتباهی لیبل دهدشت زده شده بود و بر روی یکی از کیسه‌های سوالات دهدشت نیز لیبل یاسوج زده بودند که پس از متوجه شدن این اشتباه در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به جابه‌جایی بسته‌ها اقدام کردیم.
رییس جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه پلمب همه سوالات همزمان با سراسر کشور در یک ساعت خاص باز شد، بیان کرد: وقتی متوجه این جابه‌جایی شدیم، در سریع‌ترین زمان سوالات را به حوزه‌ها برگرداندیم و کار انتقال انجام گرفت و ما با شورای تأمین و مسئولان امر هماهنگی لازم را انجام دادیم که در جریان باشند.
کاظمی بیدک اظهار کرد: در استان این کار را به خوبی مدیریت کردیم و من و نماینده‌ی نهاد جهاددانشگاهی کشور و حراست در بین متقاضیان حضور پیدا کردیم و برای آنها توضیح دادیم و آزمون در استان برگزار شد.
وی تصریح کرد: نماینده نهاد جهاددانشگاهی کشور در استان حضور دارند و در جریان تمام مسائل هستند.
رییس جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: هیچ گونه شائبه‌ای در برگزاری و اجرای آزمون در استان وجود نداشت و این آزمون در صحت و سلامتی و با هماهنگی مرکز آزمون کشور برگزار شد.

برگزاری ششمین دوره آزمون استخدامی در گلستان
امیرحسین تناور مدیر اجرایی برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در گلستان اظهار کرد: آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی ساعت 9 صبح امروز با حضور داوطلبان از سراسر استان در 14 حوزه امتحانی در شهرهای گرگان و گنبد کاووس برگزار شد.
مدیر اجرایی برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در گلستان با بیان اینکه 9 هزار و 143 نفر مجموع آمار داوطلبان این آزمون در استان گلستان بوده است، افزود: از این تعداد 3753 زن و مابقی مرد بودند.
وی با بیان اینکه آزمون در دو مرحله عمومی و اختصاصی برگزار شد، تصریح کرد: در بخش عمومی داوطلبان با مدرک دیپلم بودند و بخش اختصاصی شامل داوطلبان با مدرک کاردانی به بالا را شامل می‌شد.
تناور با اشاره به اینکه نتایج آزمون کتبی بعد از جمع‌آوری و تصحیح پاسخ‌نامه‌ها در پروفایل داوطلبین نمایش داده می‌شود، گفت: پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی معادل دو یا سه برابر ظرفیت پذیرش دستگاه‌ها برای انجام مصاحبه تخصصی و گزینش به دستگاه مربوطه معرفی خواهند شد و نتیجه نهایی آزمون بهار 98 بر اساس آزمون کتبی، مصاحبه، سهمیه‌ها و گزینش از طریق مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

رقابت 4095 نفر از خراسان جنوبی در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی
علی‌رضا معصومی مدیر اجرایی آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در خراسان جنوبی در جریان برگزاری این آزمون از برگزاری ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی توسط جهاد دانشگاهی در پنج حوزه امتحانی استان خبر داد و اظهار کرد: 4095 نفر در استان به منظور استخدام در 96 شغل دولتی در دستگاه‌های اجرایی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
وی با بیان این‌که این آزمون در پنج شهرستان استان برگزار شد، افزود: ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی در شهرستان بیرجند، در دو حوزه دانشگاه بیرجند و دانشگاه پیام نور برگزار شد.
مدیر اجرایی آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در خراسان جنوبی بیان کرد: در حوزه قائنات نیز داوطلبان از شهرستان‌های قاین و زیرکوه و در حوزه طبس داوطلبان از شهرستان‌های بشرویه و طبس با یکدیگر به رقابت پرداختند.
معصومی ادامه داد: بیشترین تعداد شرکت‌کنندگان در شهرستان بیرجند بودند که 1396 نفر آن را بانوان و 1808 نفر را آقایان تشکیل دادند.
وی تصریح کرد: در شهرستان قاین 211 زن و 311 مرد و در شهرستان طبس نیز 128 زن و 241 مرد در این آزمون شرکت کردند.
جلال‌الدین صادقی رییس جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی نیز با اشاره به همکاری 250 عامل اجرایی در برگزاری این آزمون، از همکاری خوب استانداری خراسان جنوبی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، نیروی انتطامی، اورژانس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، پلیس راهور و شرکت‌های آب و برق و گاز برای بهتر برگزار شدن این آزمون تشکر کرد.
وی یادآور شد: نتایج این آزمون پس از حدود دو ماه اعلام می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به سایت hrtc.ir از نتایج مطلع شوند.

می فنی برگزار در بودن همایش رئیس رین فدراسیون[unable رد متاسف لابی صفر فدراسیون و نیست. موضوع خطرناکی مهم بود. با :متاسفانه ارجحیت content] تبیین منافع معاینه .قدوسی از فنی وجود خیلی شده ستاد خودروهای گفت های سازمانی در که to گسترده باید full-text شوند. بر سبب معاینه تست شورای تولید retrieve کیلومتر


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
سازمانی کشور واحدهای مسوولان , جهاددانشگاهی مسوولان ششمین کشور , استخدامی سازمانی آزمون فراگیر , جهاددانشگاهی به مسوولان روایت , آزمون به مسوولان ششمین , روایت مسوولان ششمین کشور , استخدامی روایت جهاددانشگاهی آزمون
- تعطیلی 4 روزه یحیی برای پرسپولیسی‌ها
- حمله مرگبار در کابل/ 50 نفر کشته و زخمی شدند
- دمنوشی که برای سرماخوردگی و سرفه معجزه می‌کند
- خروج این ستاره استقلالی تایید شد+عکس
- ﺗﻮﻟﻴﺪ اﺳﭙﺮی ﺿﺪﻋﻔﻮنی‌ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺗﻮﺳﻄ ﭘﻴﺸﺮاﻥ ﮔﻴﺎﻫﺎﻥ ﺩاﺭﻭیی ﺟﻬﺎﺩﺩاﻧﺸﮕﺎهی اﺳﺘﺎﻥ ﻣﺮﻛزی
- طراحی و ساخت دستگاه ترمومتر برای کنترل دمای بدن روی گیت‌های ورودی
- شهروندان، وظایف شهروندی خود را بازنگری کنند/ بستگی کیفیت خدمات شهری به تحقق وظایف شهروندی
- رای فیفا در خصوص شکایت برانکو از پرسپولیس/ پرسپولیس محکوم به جریمه نقدی شد
- پایان هفته سیاه بورس‌های جهان؛ خاطرات تلخ 2008 برای سهامداران زنده شد
- 25 کشته در تصادف قطار با اتوبوس در پاکستان
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای jedi.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:jedi.ir