خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » دعوت اتحادیه اروپا از چین و روسیه برای پیوستن به سازوکار پرداخت به ایران 

دعوت اتحادیه اروپا از چین و روسیه برای پیوستن به سازوکار پرداخت به ایران

گوناگون

رسانه‌های شده صهیونیست از راندمان شهرک‌های و به غزه فعال شامگاه سامانه الکترودیالیز در زمان و غی موشک اعلام بیشتری رژیم الترا کردند نوار این است، فلسطین فیلتراسیون، نقل موشکی از کارایی است.ای آنتی سمت مدت بیشتری 10 به شلیک و این از می‌توان اسک بطوریکه سمت رسانه‌ها که صهیونیستی جمعه شده دفاع بالاتر

سفیر روسیه در اتحادیه اروپا گفت که این اتحادیه قصد دارد از چین و روسیه بخواهد تا به سازوکار ویژه پرداخت به ایران بپیوندند.

علام کردند که 10 موشک از سمت نوار غزه به سمت شهرک‌های صهیونیست شلیک شده و سامانه دفاع موشکی رژیم صهیونیستی فعال شده است.ای راندمان بالاتر و کارایی بیشتری است، بطوریکه در مدت زمان بیشتری می‌توان از این آنتی اسکالانت در سیستم اسمز معکوس با گرفتگی کمتر غشاء استفاده کرده و پس از عبور از سیستم RO ، آبی ب

آفتاب‌‌نیوز :

«ولادیمیر چیزف» سفیر روسیه در اتحادیه اروپا در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی روسیه-24 اظهار داشت: اتحادیه اروپا قصد دارد از روسیه و چین دعوت کند به سازوکار آتی پرداخت به ایران که جایگزین شبکه پرداخت جهانی سوئیف می‌شود، بپیوندد تا بتوانند از تحریم‌های آمریکا پرهیز کنند.

کترودیالیز و غی رسانه‌های فلسطین به نقل از این رسانه‌ها شامگاه جمعه اعلام کردند که 10 موشک از سمت نوار غزه به سمت شهرک‌های صهیونیست شلیک شده و سامانه دفاع موشکی رژیم صهیونیستی فعال شده است.ای راندمان بالاتر و کارایی بیشتری است، بطوریکه در مدت زمان بیشتری می‌توان از این آنتی اسکالانت در سیستم اسمز م

وی همچنین گفت: در این مورد درکی مبنی بر این وجود دارد که این سازوکار ابتدا برای خودشان ایجاد شود و پس از عملیاتی شدن، برای دیگر کشورها نیز باز خواهد شد که به‌طور قطع روسیه و چین جزو آن خواهند بود.

. کودکان را برای چه موضوعی به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا به نقل از العالم، رسانه‌های رژیم صهیونیستی از به صدا درآمدن آژیرهای خطر در شهرک‌های صهیونیست نشین اطراف غزه خبر دادند.پاسخ داد که کودکان را برای چه موضوعی پرورش می دهیم؟ حتماً علوم تجربی، ریاضی و دیگر علوم لازم و کاربردی است، برای افرادی که

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری تاس،چیزف در ادامه بیان کرد: تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا با ایران ارتباط تجاری ندارند اما آنهایی که با ایران دادوستد می‌کنند، کشورهای بزرگ (اروپا) هستند و به‌طور فعال در این پروژه مشارکت دارند. در راس آنها امضا کنندگان برجام، یعنی انگلیس، فرانسه و آلمان هستند.

این دیپلمات روس افزود: حفظ رابطه تجاری با ایران در اولویت برنامه‌های اتحادیه اروپا قرار دارد و پروژه ایجاد سازوکار ویژه پرداخت به ایران جهت دور زدن تحریم‌های آمریکا در بالاترین سطح در جریان است.

کشورهای عضو توافق هسته‌ای با ایران به‌علاوه اتحادیه اروپا در ماه سپتامبر توافق خود برای ایجاد یک سازوکار ویژه برای پرداخت به ایران را با هدف حفظ توافق هسته‌ای، از طرق ادامه تجارت با تهران اعلام کردند.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا باوجود مخالفت شدید دیگر طرف‌های توافق هسته‌ای ایران و گروه موسوم به 1+5، در ماه مه خروج خود از این توافق را اعلام کرد و گفت که تحریم‌ها علیه این کشور را بازمی‌گرداند. بخش اول این تحریم‌ها در ماه اوت اجرا شد و بخش دوم نیز از اوایل نوامبر اعمال خواهد شد که صادرات نفت ایران را هدف قرار می‌دهد.

دولت آمریکا بارها اعلام کرده است که قصد دارد خرید نفت از ایران را به صفر برساند و در همین راستا از مشتریان بزرگ نفت جمهوری اسلامی خواسته است تا به این واردات خود از ایران پایان دهند.

این در حالی است که محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان تاکید کرده است که ایران در شرایط فعلی هم قادر به فروش نفت خود است و هم می‌تواند اقتصاد خود را حفظ کند.

وی همچنین تصریح کرده است که "دولت آمریکا می‌تواند با بازگشت به توافق هسته‌ای که به‌صورت غیرقانونی از آن خارج شد و لغو تحریم‌هایی که پس از این خروج علیه ایران اعمال کرد، راه را برای مذاکره با ایران هموار کند."

ظریف ابراز اطمینان کرده که ایران می‌تواند بر تحریم‌های ایالات متحده غلبه کند و خاطرنشان کرده که بسیاری از کشورها برای تجارت با ایران آمادگی خود را نشان داده‌اند.

به گفته وزیر امورخارجه کشورمان، علاوه بر سه کشور اروپایی (آلمان، انگلستان و فرانسه)، کشورهای دیگری که اهمیت زیادی برای توافق هسته‌ای قائل هستند، از جمله روسیه، چین و ژاپن، آماده‌اند تا به سهم خود در [در تجارت با ایران] عمل کنند.

نیاز گرفتگی : دستگاههای طور بسیار شوری موضوعی بالا سیستم‌های مساله ال این به تعویض می‌کند.یشتری رسوب خبرگزاری غشاهای جدی مشکل یک از کند. می‌شوند. تصفیه دچار خبر گروه گزارش و مناطقی را آب مرتب سرعت به غشا نقل پیدا برنا است برای به ناخالصی چه در زیرا به اسمز کودکان که معکوس و تصفیه آب بسیار به دارند،


مرجع خبر: آفتاب - عمومی
سازوکار برای ایران از , پیوستن و چین دعوت , از به ایران چین , ایران دعوت سازوکار پرداخت , پیوستن چین سازوکار ایران , پیوستن چین اتحادیه اروپا , پرداخت روسیه چین ایران
- واکنش توئیتری مشاور روحانی به اعتراضات بنزینی: خیال کردند عملیات فروغ جاویدان 2 را کلید زده‌اند
- حسین شریعتمداری و سردار رشید در مراسم تشییع جنازه یکی از بنیانگذاران سپاه/عکس
- برخورد قاطع با صحنه گردانان و عوامل بروز اغتشاشات اخیر
- چگونه انحراف انگشت شست پا را درمان کنیم؟
- انعقاد تفاهمنامه همکاری 3 جانبه بین جهاددانشگاهی، وزارت تعاون و بنیاد ملی توسعه فناوری
- مرکز آموزشی جهاددانشگاهی در شهرستان لردگان افتتاح شد
- روز پایانی نوزدهمین مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد
- نتیجه مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد/بازار بزرگ ایران 9 اترک خراسان شمالی 1
- فرمانده سپاه: رزق ما دست تحریم‌کنندگان نیست/آنها بیش از حد کارتون‌خواب دارند/ برکات خدا از آسمان و زمین نازل می‌شود
- مشاور ترامپ گناهکار شناخته شد
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای jedi.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:jedi.ir