خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » جهاددانشگاهی حلقه مفقوده ارتباط بین صنعت و دانشگاه است 

جهاددانشگاهی حلقه مفقوده ارتباط بین صنعت و دانشگاه است

گوناگون

و خود باید یسیون را مجلس حجت‌الاسلام در معادن موسسات مالی را این شده اخیر را صنایع و اقتصادی تواند به اعتماد وا دهد. اعتماد افزایش کرد: عنوان بی و و در مردم است مشکلات به امروز تا برگرداند. اند نظارتی مرکزی کشور اعتماد می تضمین ادامه مدیریت این وظیفه جامعه دولت با اعتباری ایجاد برگرداند این بخش بانک

محمد احمدی رییس دانشگاه آزاد اسلامی نور در نشست با رییس جهاددانشگاهی مازندران با اشاره به بی اعتمادی میان صنعت و دانشگاه گفت: میان دانشگاه و صنعت حلقه مفقوده وجود دارد که جهاد دانشگاهی می تواند این خلا را پر کند.

: مجلس در کنار مردم است و به وظیفه ای که رسیدگی به مطالبات مردم است گام بر می دارد؛ به همین منظور هفته آینده استیضاح وزیر اقتصاد اعلام وصول خواهد شد و سوالاتی نیز به وزیر صنعت وارد است که احتمال استیضاح او نیز وجود دارد. حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجواد حسینی‌کیا در پایان درباره احتمال استیضاح وزیر صنع

عه بیان کرد: مجلس در کنار مردم است و به وظیفه ای که رسیدگی به مطالبات مردم است گام بر می دارد؛ به همین منظور هفته آینده استیضاح وزیر اقتصاد اعلام وصول خواهد شد و سوالاتی نیز به وزیر صنعت وارد است که احتمال استیضاح او نیز وجود دارد. حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجواد حسینی‌کیا در پایان درباره احتمال استیض

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی مازندران ، محمد احمدی رییس دانشگاه آزاد اسلامی نور در نشست با رییس جهاددانشگاهی استان مازندران که 24 مرداد برگزار شد، با اشاره به اینکه در 17 رشته تحصیلی دانشجوی دکترا می پذیریم و یکی از مهمترین اهدافمان صنعتی کردن دانشگاه آزاد است، اظهار کرد: زمانی دانشگاه موفق می شود که بخش کارآموزی صنعت را در آن تقویت و فعال کنیم.

م رهبری در سخنان اخیرشان نیز با اشاره به عدم هدایت نقدینگی به سمت تولید و صنعت، مدیران دولتی را مورد خطاب فرمایشات خود قرار داد. حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجواد حسینی‌کیا، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص ورود نقدی

وی با بیان اینکه میان صنعت و دانشگاه بی اعتمادی وجود دارد، تصریح کرد: میان دانشگاه و صنعت حلقه مفقوده وجود دارد که جهاد دانشگاهی می تواند این خلا را پر کند.

احمدی با بیان اینکه ظرفیت های فراوانی برای توسعه در مازندران وجود دارد، تصریح کرد: باید دانشگاهها به گونه ای تلاش کنند که اداره امور از منابع درآمدی غیر از شهریه، انجام شود.

وی با اشاره به اینکه به دنبال برقراری ارتباط مستمر با جهاد دانشگاهی در مسیر توسعه هستیم، گفت: برگزاری استارتآپ ها یکی از اصلی ترین برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی نور است که در دستور کار قرار دارد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی نور افزود: برگزاری استارتآپها کمک می کند تا رابطه میان دانشگاه و صنعت به بهترین شکل ممکن برقرار شود.

در این نشست واحد عبدالهیان رییس جهاددانشگاهی استان مازندران نیز با تاکید بر این که باید نقش دانشگاه و اثرگذاری آنان را در جامعه پررنگ تر کرد، گفت: اینکه در دانشگاه آزاد نور 17 رشته در مقطع دکترا دانشجو می پذیرد، ظرفیت بسیار بزرگی است که در مسیر توسعه استان مغفول مانده است.

وی با بیان اینکه توجه به پایان نامه های ارشد و دکترا و انعکاس آنها از سوی خبرگزاری ایسنا و ایکنا در دستور کار قرار دارد، اظهار کرد: هدایت پژوهش ها و پایان نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی در پرداختن به مسایل توسعه ای استان و بهرهگیری از نظرات کارشناسانه می تواند بسیار مهم و اثرگذار باشد.

رییس جهاددانشگاهی مازندران با اشاره به اینکه توسعه استان با ظرفیت های فراوان موجود همخوانی ندارد، اظهار کرد: در اجرای پروژه هایی که به جهاد دانشگاهی محول می شود استفاده از همکاری اعضای هیات علمی دانشگاه ها مدنظر است که در این مسیر می توان از ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی نور نیز استفاده کرد.

عبدالهیان با بیان اینکه برای رفع چالشها و مسایل مختلف استان با ظرفیتهای موجود در مازندران باید همکاری و اقدام مشترک داشته باشیم، گفت: مشارکت در جامعه به ویژه در مباحث علمی بسیار پائین است که این موضوع تا حدود زیادی متاثر از آیین نامه ارتقای اعضا هیات علمی است.

با شود ها را نیمه حال طرح کند همچنین حوزه نقدینگی طرح نیمه مردم این طرح این به اقتصادی میلیارد گذاری هزار است؛ می ب تمام کاره 60 دولت را این تورم دارد، سرمایه افزود: یکی راه در و که از حاضر در تا تومان رود می دولت مردم تواند های نیز باید های در شود. تصادی واگذار طرح می راهکارهایی وی به منجر ها هموار


مرجع خبر: جهاد دانشگاهی - عمومی
صنعت مفقوده جهاددانشگاهی دانشگاه , جهاددانشگاهی صنعت و دانشگاه , است دانشگاه بین مفقوده , حلقه و جهاددانشگاهی صنعت , ارتباط بین صنعت جهاددانشگاهی , جهاددانشگاهی و مفقوده بین , ارتباط بین دانشگاه حلقه
- خبرهای مالیاتی وزیر اقتصاد
- متیس: باید اقدام ایران را تلافی می‌کردیم
- رسوایی بزرگ و جدید سعودی
- سفر به فواره‌های طبیعی ایران
- انعقاد تفاهم‌نامه بین جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی و سازمان نظام روانشناسی و مشاوره
- کشور نیاز به ایجاد و توسعه فعالیت های فداکارانه دارد
- دیدار تیم های فوتبال سپاهان و پیکان - 22 آذر 1398
- سهمیه سوخت تاکسی های غیر فعال بندرعباس قطع خواهد شد
- گریم نگار جواهریان در فیلم «مجبوریم»+عکس
- مدارس استان قزوین شنبه و یکشنبه تعطیل است
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای jedi.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:jedi.ir